Ettevõttest

OÜ Capital Net asutati 2004 aastal eesmärgiga osutada juhtimise- ja infotehnoloogia alaseid teenuseid. Mõlemad valdkonnad on saanud ettevõtte põhitegevuseks. Juhtimisalaste teenuste valdkonna spekter on lai – alates nõustamisteenustest ja lõpetades projektide ja ettevõtete juhtimisega. Infotehnoloogiaga seotud teenuste valdkonda kuuluvad IT projektide juhtimine, IT organisatsioonide ja protsesside optimeerimine ja arendusprojektide peatöövõtu korraldamine.

OÜ Capital Net kui ettevõtet juhitakse madalate omakulude ja -käitlusriskidega. St peamine koostöömudel põhineb partnerlusel ja alltöövõttudel. OÜ Capital Net tuumkompetents ja äristrateegia rajaneb kvaliteetsel juhtimisel ja win-win koostööl ning tugeval motivatsioonil. Iga projekti ja ettevõtmise jaoks on vajalikud erinevad kompetentsid, meeskonnad, juhtimismudelid ja ressursid, mida OÜ Capital Net põimib ühtseks terviklahenduseks.

OÜ Capital Net potentsiaalseteks sihtklientideks on:

  • IT teenuste puhul: avaliku- ja erasektori asutused ja ettevõtted, kelle jaoks infotehnoloogia rakendused on äriliselt kriitilise tähtsusega
  • Ettevõtete juhtimisalaste teenuste puhul: alustavad ja arenevad start up ettevõtted, kelle jaoks tehnoloogia siire on olulise tähtsusega ning kes on valmis jagama juhtimis- ja omanikuvastutust.

Pakume oma klientidele ja partneritele järgmisi teenuseid:

 

Küsi täpsemalt: info(ät)capitalnet.ee